Naudi rahu ja vaikust justkui vanaema juures

Hundi puhkemaja asub vaikses ja looduslikus kohas, mis loob tunde, nagu oleksite maal vanema juures külas. Siin saate nautida looduse ilu ja värsket õhku ning kuulata lindude laulu hommikul ja õhtul.


Maitsekalt sisustatud interjöör, kus kõik detailid on omavahel hästi läbi mõeldud

Sisse astudes võtavad teid vastu pehmed diivanid ja mugavad istekohad, mis on ideaalsed ajaveetmiseks ja lõõgastumiseks. Nende kaunilt disainitud diivanitele võite vabalt istuda ja rääkida oma lähedastega või lihtsalt lõõgastuda ja nautida oma puhkust. Suur söögilaud, kus on ruumi kõigile. Võite nautida maitsvat õhtusööki ja kaunist vaadet aknast, samal ajal kui vestlused ja naerukajakad täidavad ruumi.  Külaliste käsutuses on WIFI ja TV.


Köök kus on kõik olemas


Hundi puhkemaja on varustatud kõigi mugavustega, mida vajate oma puhkuseks. Köögis on kõik vajalik, et saaksite ise süüa valmistada.
Köögis on olemas kõik vajalik, et tunneksite ennast nagu kodus.  Kööginurk (pliit, külmkapp, nõudepesumasin, mikrolaineahi, veekeetja, kohvimasin ning  nõud toidu valmistamiseks ja serveerimiseks)Hommikud, mida täidab linnulaul ja rahu

Avatud planeeringuga magamistuba on varustatud 8 hubase voodikohaga. Nende hulgas on 6 üheinimesevoodit ning üks mõnus kahekohaline diivanvoodi, mis pakub suurepärast mugavust kahele inimesele. 

Voodite vahele on paigutatud ilusad kardinad, mis loovad lisaks privaatsustunnet. Nii saate rahulikult magada ja puhata, ilma et peaksite kartma segavat valgust või teiste külaliste pilke. 

Kui teil on sooja ilmaga liiga palav, on võimalik kasutada konditsioneeri, et tagada optimaalne temperatuur ja jahutus. Pisike kuid mugav vannituba


Vannitoas on meil teile kõik vajalik olemas k.a. föön. Lastele oleme varunud pisikese pissipoti.


Pikad ja romantilised õhtut suurel väliterrassil


Puhkemaja lõunapoolsel küljel asuval väliterrassil on ilusa ilma korral võimalik üheskoos aega veeta. Siin saate nautida looduse ilu ja värsket õhku ning kuulata lindude laulu hommikul ja õhtul. Kui soovite veidi sportlikumat tegevust, siis on meil olemas ka jalgrattad, millega saate ümbruskonda avastada.