Tootepildid Hundi puhkemajas

Oleme loonud Hundi puhkemaja hoole ja armastusega, et teil oleks koht kuhu tulla, aeg maha võtta ja puhata argipäevast. Oleme saanud palju komplimente puhkemaja sisekujunduse eest ja meil on olnud au olla ka tootefotode pildistamise võtteplatsiks.

 Tootepilte tehti nii maja sees kui ka õuealal. Seekord käisid meie juures oma pilte tegemas kodumaised ettevõtted lasteriiete bränd HELG ning naiste ja laste aksessuaaride bränd LOVÉN Design

Kuidas tootepiltide tegemist planeerida?

Kui soovite oma tootepildid teha Hundi Puhkemajas siis tuleks aeg eelnevalt broneerida. Meie majutusel on miinimum aeg 2 ööpäeva. Selle ajaga saate rahulikus tempos teha erinevaid pilte nii meie peamajas, saunamajas, kui õues kus meil on kaks suurt terrassi.

                                                                                                                                                                                                       Toidublogi pildistamine


Kokandushuvilised või toidublogi pidajatele on meil Hundi puhkemajas pakkuda erinevaid võimalusi  toidu valmistamiseks ja ka pildistamiseks. Meie peamajas on olemas ilus renoveeritud puuküttega pliit toidu valmistamiseks ja peamaja sisekujundus on romantilises stiilis hubane skandinaavia stiil kus saate luua väga hubase atmosfääri toidu piltide pildistamiseks. Lisaks on võimalik kasutada ka meie eraldiseisvat grillimaja. Grillimajas on olemas küpsetamiseks grill  ja  hubasust loov kamin ning diivan. Grillimajas on pikk laud mis mahutab 8-12 inimest istuma.  Grillmaja täpsema kirjelduse ja piltidega saate tutvuda siin.
Lasteriiete tootepildid

Hundi puhkemaja on ideaalne koht kus teha tootepilte just lastega riideid tootvatel brändidel. Lastega pildistamine on alati keeruline ja aeganõudev protsess. Lapsed väsivad kiiresti ja nende tähelepanu hajub kergelt. Meie puhkemajas on olemas õues eraldi laste mänguväljak kus saate lastel puhkepausi teha või pildistada lapsi "töötegemise" ajal.                                       

Elustiili pildistamine

Soovite luua sisu oma lifestyle blogisse ja otsite võimalusi kus saaks luua võimalikult palju erinevat sisu ja atmosfääri siis seda saame teile pakkuda Hundi Puhkemajas. Meie juures saate teha pilte erinevates kategooriates: skandinaavia stiilis peamajas, etno pildid meie aiamajas, sauna-ja paadimajas, seltskondliku ürituse sisu grillimajas ja suvisel hooajal luua väga ilusaid lifestyle pilte meie suurel ja avaral terrassil.

ETNO stiilis pildid

saate teha meie aida majas. Ideaalne võimalus luua nö. „ürgset pildimaterjali“ aida maja ees kui ka väljas. Kui teil on bränd mis teeb just käsitöö tooteid ja otsite keskkonda kus luua just oma tootele vastavat elustiili fotosid, siis meie aidamaja selleks sobiv koht. Tutvu piltidega siin. Suitsusaun ei ole meil veel valmis aga saate kasutada saunamaja tootepildi taustana.  
Kosmeetika SPA tootepildid

Seebi , šampooni või hoopis kosmeetika brändile tootepiltide tegemiseks kutsume teid kasutama meie saunakeskust. Saunakeskus on meil peaaegu, et tuttuus ja kasutuses olnud vaid mõned kuud. Saunakompleksi kuulub meil suur paadisaun, tünnisaun ja väli-duśś. Siin saate luua tõelised eksootilised pildid oma brändile. Rohkem pilte saunakeskusest asub siin.

Esoteeriline tootebränd

ja keskkond pildistamiseks
soovite luua veidi müstilisemat pilti veidike esoteerilisemas keskkonnas siis selleks on ideaalne meie kämping. Kämpingus on olemas eesruum ja magamise ala. Kämping on piisavalt ruumikas, et luua õdusaid tootepilte. Kämpinguga saate tutvuda siin.
Hundi puhkemaja Hiiumaal on avatud aastaringselt. Olete oodatud meie juurde oma tootepiltide portfelle täiendama. Meie hinnakirjaga saate tutvuda siin.

Kohtumiseni!
Vastused puuduvad

Email again: