Tootepildid Hundi puhkemajas

Meie Hundi puhkemaja on loodud suure hoole ja armastusega, et saaksite endale leida koha, kus võtta aega maha ja puhata igapäevaste murede ja kohustuste eest. Oleme uhked, et meie puhkemaja sisekujundus on saanud palju kiitust ning meil on olnud au olla valitud tootefotode pildistamiseks.


 Tootepilte tegime nii maja sees kui ka õuealal. Meil on olnud au võõrustada  kodumaiseid ettevõtteid nagu - lasteriiete brändi HELG, Pilveke, maailma ilusamate käsitöö pulgakookide pagarit Suhkrususlik ja naiste ning laste aksessuaaride brändi LOVÉN Design -, kes valisid meie puhkemaja oma piltide tegemiseks.

Kuidas tootepiltide tegemist planeerida?

Kui soovite oma tootepildid teha Hundi Puhkemajas siis tuleks aeg eelnevalt broneerida. Meie majutusel on miinimum aeg 2 ööpäeva. Selle ajaga saate rahulikus tempos teha erinevaid pilte nii meie peamajas, saunamajas, kui õues kus meil on kaks suurt terrassi.

Toidublogi pildistamine


Kui oled kokandushuviline või toidublogi pidaja ning soovid pakkuda oma jälgijatele midagi erilist, siis Hundi puhkemajas on sul võimalus luua imelisi toiduelamusi ning samal ajal kaunilt ka jäädvustada neid toidublogi jaoks.

Meie peamajas on kaunis renoveeritud puuküttega pliit, mis kutsub üles looma maitsvat toitu romantilises ja hubases skandinaavia stiilis sisekujundusega, mis on loodud justkui spetsiaalselt toidupiltide jaoks.

Lisaks pakume võimalust kasutada eraldiseisvat grillimaja, kus on küpsetamiseks grill ja hubasust loov kamin koos diivaniga. Grillimaja pikk laud mahutab kuni 8-12 inimest istuma, mistõttu on ideaalne koht sõprade ja lähedaste kutsutud nautima ühist söömaaega või hoopis toidublogi pildistamist.

Lasteriiete tootepildid

Hundi puhkemaja on ideaalne koht kus teha tootepilte just lastega riideid tootvatel brändidel. Lastega pildistamine on alati keeruline ja aeganõudev protsess. Lapsed väsivad kiiresti ja nende tähelepanu hajub kergelt. Meie puhkemajas on olemas õues eraldi laste mänguväljak kus saate lastel puhkepausi teha või pildistada lapsi "töötegemise" ajal. 
                                     

Helg lasteriiete pildistamine
Pilveke lastejope pildistamine


Elustiili pildistamine

Soovite luua sisu oma lifestyle blogisse ja otsite võimalusi kus saaks luua võimalikult palju erinevat sisu ja atmosfääri siis seda saame teile pakkuda Hundi Puhkemajas. Meie juures saate teha pilte erinevates kategooriates: skandinaavia stiilis peamajas, etno pildid meie aiamajas, sauna-ja paadimajas, seltskondliku ürituse sisu grillimajas ja suvisel hooajal luua väga ilusaid lifestyle pilte meie suurel ja avaral terrassil.

ETNO stiilis pildid

saate teha meie aida majas. Ideaalne võimalus luua nö. „ürgset pildimaterjali“ aida maja ees kui ka väljas. Kui teil on bränd mis teeb just käsitöö tooteid ja otsite keskkonda kus luua just oma tootele vastavat elustiili fotosid, siis meie aidamaja selleks sobiv koht. Tutvu piltidega siin. Suitsusaun ei ole meil veel valmis aga saate kasutada saunamaja tootepildi taustana.  
Kosmeetika SPA tootepildid

Seebi , šampooni või hoopis kosmeetika brändile tootepiltide tegemiseks kutsume teid kasutama meie saunakeskust. Saunakeskus on meil peaaegu, et tuttuus ja kasutuses olnud vaid mõned kuud. Saunakompleksi kuulub meil suur paadisaun, tünnisaun ja väli-duśś. Siin saate luua tõelised eksootilised pildid oma brändile. Rohkem pilte saunakeskusest asub siin.

Esoteeriline tootebränd

ja keskkond pildistamisekssoovite luua veidi müstilisemat pilti veidike esoteerilisemas keskkonnas siis selleks on ideaalne meie kämping. Kämpingus on olemas eesruum ja magamise ala. Kämping on piisavalt ruumikas, et luua õdusaid tootepilte. Kämpinguga saate tutvuda siin.
Hundi puhkemaja Hiiumaal on avatud aastaringselt. Olete oodatud meie juurde oma tootepiltide portfelle täiendama. Meie hinnakirjaga saate tutvuda siin.

Kohtumiseni!
Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Järgmine

Jaga seda artiklit