SPA-maja unikaalsus, kus minevik kohtub tänapäevaga  


Meie spa maja kutsub teid nautima harmooniat mineviku ja tänapäeva vahel. Iga nurga alt vaadatuna avanevad teile pilkupüüdvad ja iseloomulikud detailid, mis tõmbavad teid endasse ning pakuvad unustamatut elamust. Kõik on siin kujundatud just teie naudinguks ja mugavuseks.

100 aastat ajalugu


 See erakordne puhkemaja saabus meile otse Petserimaalt, kandes endas aastasadade vanust ajalugu ja hõrku ajahõngu.

Spa maja, mille võlud on aja jooksul veelgi suuremaks kasvanud, ühendab harmooniliselt modernse ja klassikalise disaini elemendid. Igal sammul saate nautida ajaloolise hoone võlu, mis on säravas koosluses tänapäevaste mugavustega. Astudes läbi meie ukseläve, sukeldute minevikku ja tervitate samal ajal kaasaegsust.


Ajalooline elegants ja kaasaegne sära: Tere tulemast meie duširuumi


Astuge sisse ja avastage selle unikaalse ruumi võlujõud, kus ajatu puidu ilu kohtub moodsa klaasi selge läikega.
Siin duširuumis   kohtuvad kaks erinevat maailma, ühendades ajaloo ja tänapäeva harmooniliselt. Ürgne puit ja moderne klaas loovad visuaalse kontrasti, mis köidab pilku ja loob ainulaadse visuaalse kogemuse.

* SPA maja  duširuumi kasutamine on kämpingu ja aida külalistele tasuta.


Luksuslik puidust käsitöö vann 

Tõeline pärl meie SPA majas. Käsitsi meistri poolt meisterdatud unikaalne puitvann mis on tehtud ainulaadse tehnoloogia järgi maailmas. Naturaalne puit, mis on käsitsi lõigatud, õlitatud ja vahatatud. Protsess on öko-sõbralik, kus pole kasutatud mürgiseid ega karme kemikaale. Kuldsed hetked iseendale

Kas soovite nautida vaikust, rahu ja romantikat või lõõgastuda meie SPA maja mullivannis kahekesi? Pakume teile võimalust rentida terve SPA maja koos eksklusiivse mullivanniga. Lisaks saate valida meie käsitsi valmistatud ürtidega vannisoola, mis suurendab teie lõõgastumise naudingut. Lisaks saate tellida maitsva puuviljavaagna, mis on täiendatud jookidega, et täiustada teie spa-elamust.