Grillimaja kokkamiseks ja koosviibimisteks


Tuule ja vihma eest kaitstud ruumikas avatud planeeringuga grillimaja (50 m2) valmis 2018 aastal. Samal aastal  võõrustasime seal Hiiumaa Kohvikutepäeva külalisi, pakkudes neljakäigulist õhtusööki.


Köögis on puupliit, kraanikauss voolava veega, nõud toidu valmistamiseks ja serveerimiseks ning nõudepesumasin. Õues on gaasigrill ja suitsuahi, mis lubab valmistada maitsvat sööki nii siseruumides kui ka värskes õhus.Meie kaminaga puhkeala pakub eri kõrgustes istmetega laudu, kus saate nautida oma toitu ja koosviibimist. Grillimaja on ideaalne koht 8-12 inimesele, et luua unustamatu emotsionaalne kogemus koos lähedaste ja sõpradega. Siin saate koos kokata, veeta aega aroomide ja maitsete maailma nautides, samuti jagada oma teadmisi ja kogemusi.


Grillimajast avaneb kaunis vaade meie iluaiale. Lisaks sellele saate paar korda päevas, kui kellaajad klapivad, nautida lennuki maandumise ja stardi vaatemängu, sest asume Kärdla lennujaama naabruses. Tulge ja külastage meid ning nautige oma aega meie hubases ja kutsuvas grillimajas, kus saate luua unustamatu kogemuse koos oma sõprade ja lähedastega.

Broneeri


Mõned pildid  Hiiumaa Kohvikute päevadelt: