Majutus 8 voodikohaga puhkemajas, .6 voodikohaga aidas

Hundi peamaja

Puhkemajas on 8 voodikohta – 6 üheinimesevoodit ja kahekohaline lahtikäiv diivanvoodi.

Puhkemaja alumisel korrusel asub puhkeruum, kööginurk (pliit, külmkapp, nõudepesumasin, mikrolaineahi, veekeetja, kohvimasin ning  nõud toidu valmistamiseks ja serveerimiseks) duširuum/tualett. Avatud planeeringuga ülemisel poolkorrusel asuvad voodid. Mõlemal korrusel on konditsioneer. Külaliste käsutuses on WIFI ja TV. 
Puhkemaja lõunapoolsel küljel asuval väliterrassil on ilusa ilma korral võimalik üheskoos aega veeta. Värsket õhku ja lummavat loodusvaadet on võimalik nautida ka jahedamate ilmade korral. Puhkemajal on olemas gaasikiirgurid, mida on võimalik laenutada.

Hoone on ehitatud eelmise sajandi alguses. Mõnda aega kestnud renoveerimine sai lõpule 2020-nda aasta kevadel.

Broneeri

Eesruumi ja magamistoaga kämping

Kämping on 14.4m2 suur ja koosneb magamistoast kus on kaptenivoodi ja diivaniga eesruumist.
Kämpingu ees terrassil on lamamistoolid, kus saab suvel ilma nautida. Pesemisvõimalus eraldiseisvas "spa" majas. Tutvu hindadega siin.Broneeri

Hundi ait

Peamaja kõrval asub ühe kambriga Petserimaalt pärit mademega vana aidahoone (üüritav juunis, juulis, augustis). Hoones on 6 magamisaset - 1 lai kaheinimesevoodit ja 4 magamiskohta aida partel.
Kombe kohaselt on aida uks madal, ei ulatu maani, vaid algab teisest palgireast. Sisenedes-väljudes soovitame olla tähelepanelikud, et end mitte ära lüüa. Kui uks tundub pisut ebamugav, siis aida made pakub mõnusat räästa alust õhtupäikesele avanevat istumise kohta.
Majas, kämpingus ja aidas peatumise nautimiseks on meil soov, et kella 23.00 kostuks tubadest tasaseid hääli. Uinuda on mõnusam metsa kohina ja mere loksumise saatel.

Laulu ja lustilembelisema seltskonna koosolemist saab hilistel tundidel jätkata eelneval kokkuleppel grillimajas.

Lemmikloomad lubatud ei ole. Meile loomad meeldivad, kuid hoolime külastajatest, kellel karvad võivad põhjustada ebameeldivat allergiat.