Akrüülmaali valamise töötuba “Valame välja”

Millal?
N, 18. juuli 2024
Kell 18:00-21:00

Juhendaja: Sälli Hinrikus

Kellele? 
Kõigile.
Eelnev kunstikogemus ei ole vajalik.

Hind: 60 €

Hind sisaldab:

-       Juhendamine, soovide visualiseerimise harjutuste läbiviimine

-       Materjalid: 40x40cm puitraamil lõuendit, akrüülmaali valamiseks vajalikke vahendeid, s.h. kummikindaid käte kaitseks;

-       Valmis omavalmistatud kunstiteos kaasa ;

-       Tervitusjooki (kvaliteetvein) ja kergeid snäkke.


Kus? 
Hundi puhkemaja Grillmaja
Hundi
Hiiessare küla, 92335

Kuidas?
Osavõtjate arv on piiratud, seetõttu palume oma osalemissoovist eelnevalt teada anda hundipuhkemaja@gmail.com või +3725669 0512

Akrüülmaali valamise töötuba on igas vanuses hingele sobiv visuaalne manifesteerimine, mille hinge kosutava loomingulise eneseväljenduse käigus valmib igale osalejale puitraamil lõuendile imeline kunstiteos. Töötoas kogeb iga osaleja enda soovide visualiseerimist, loova mõtlemise avardumist ning rõõmsat eduelamust.

 

“Valame välja” kunstiõhtu raames loob iga osaleja endale 40x40cm akrüülmaali, mis on isikupärane sisustuselement või suurepärane kingiidee.
Eelnev kunstikogemus ei ole vajalik.

Sälli Hinrikus on Majast Koduks brändi ja Hiiumaa mandala-maali stuudio omanik. Sälli on koolitamise, koolitajate treenimise ning mentorlusega tegelenud üle kümne aasta, millest kunstialane lõviosa on olnud seotud mandala-maalide loomise ning mandala kursuste läbiviimisega. Oma igapäevatöös tasakaalustab ta oma kunstialase ettevõtte loovtegevusi elukutselise kriisireguleerijana, mis koolitajana annab hea tasakaalu loomingulise ruumi hoidmise ja teadliku tulemuse vahel.
Lõbusas akrüülmaali valamise töötoas on võimalik voolimise kõrval ka veini või muud meelepärast jooki nautida.