SUP-laua rent Hiiumaal-laua rent


Hiiumaa on tuntud oma maaliliste randade, türkiissinise mere ja looduskaunite paikade poolest. SUP-lauaga avanevad sulle täiesti uued vaatepunktid, kui sa kulged mööda rannajoont või uurid peidetud saarekausse.

SUP-laudadel seistes tunned, kuidas maailm avaneb sinu jalge ees

Kujuta ette, kuidas lained kannavad sind rahulikult mööda rannajoont või kuidas sa liugled läbi sileda järvepinna, kus ainult looduse hääled sind ümbritsevad. See on hetk, mil tunned ühendust loodusega ja oled täielikult hetkes.

Mis on SUP-lauad ehk aerulaud?

SUP-lauad on mugavad ja stabiilsed, sobides suurepäraselt nii algajatele kui ka kogenud seiklejatele. 

SUP- laud ehk aerulaud on spordivahend, mida kasutatakse vee peal liikumiseks. Seda kasutatakse tavaliselt veespordis, eriti surfamises. Aerulaual on pikkus ja kujundus, mis võimaldab sellel lainetele sõita või lihtsalt vee peal tasakaalus püsida. Sellel on tavaliselt libisemisomadused, mis võimaldavad sõitjal aerulaual püsida ja kontrollida oma liikumist veepinnal.


SUP-laua rent Hiiumaal


  Oled oodatud Hundi hubasesse puhkemajja Hiiumaal, kus saad nautida põnevat seiklust veepinnal. Pakume Hundi puhkemaja klientidele võimalust rentida SUP- lauad tunnipõhise - ja päevahinnaga. 

Loo unustamatuid veemälestusi: Naudi SUP-laudadel seiklemist koos lastega!


SUP-lauaga sõitmine annab lastele võimaluse arendada tasakaalu, koordinatsiooni ja veespordioskusi. Lisaks pakub see suurepärast võimalust veeta kvaliteetaega koos perega ja luua unustamatuid mälestusi veepõnevustest.
Meil on olemas päästevestid ka väikestele lastele veemõnude nautimiseks. Tee lastele lõbusõitu või lase neil endil aerulauaga ukerdada. Tegevust jagub terveks päevaks!