Paadisaun- kvaliteetaeg looduses


Kui otsite midagi erilist ja meeldejäävat, siis on meie paadisaun Hundi puhkemajas just teie jaoks! Ideaalne koht suurema seltskonna jaoks, kes soovib koos aega veeta ning looduses lõõgastuda ja ennast kütkestavas keskkonnas värskendada.


Leili-, pesu- ja eesruumiga saunamaja

Ehitatud kodumaal kõrgekvaliteetsetest materjalidest. Hundi puhkemaja paadisaun koosneb kolmest erinevast osast - eesruumist, pesemisruumist ja leiliruumist. Kas olete korraldajaks üritusele või puhkusele? Meie paadisaun mahutab kuni 10 inimest korraga, nii et saate koos pere või sõpradega nautida saunaelamust.
Lisaks on meie paadisaunal ka väli-dušš ja eraldiseisev väli-wc, mis tagavad maksimaalse mugavuse ja praktilisuse.
Saunamaja ehitamisel kasutati haavalaaste, mis annavad teile meeldiva hõngu ning tagavad maheda, niiske leili isegi kõrgel temperatuuril kuni 120 °C juures. Tule ja naudi tõelist saunaelamust Hundi puhkemajas!

Sauna terrass ja
grillbaar "Hundi kahvee"

Saunakompleksi alale oleme rajanud suure terrassi koos kaasaegse varjualusega, millel on sääsevõrguga kaitstud ala. Nautige peale kuuma saunaelamust ja lihaseid lõõgastavat kümblustünni meie mugavatel diivanitel mõnusat puhkust. Terrass on suurepärane koht sõpradega mõnusateks vestlusteks ning puhkehetkedeks.
Kohe terrassi kõrval asub ka hubane grillibaar, kus on olemas gaasigrill ja kõik vajalikud vahendid, et valmistada suurepäraseid roogasid ja jooke. 


Käsitööna valmistatud kümblustünn

Meie saunaelamust täiendab käsitööna valmistatud kümblustünn, mis ootab teid sauna välisuksel. Külma ilmaga on see eriti ahvatlev - saunast väljudes võite kohe tünni hüpata ja nautida sooja veega lõõgastavat kogemust. Tünni mahutavus on muljetavaldav - see on suur ja avar, sisu mõõtmetega 2,4 x 1,8 m ning mahutab mugavalt kuni 10 inimest.

Ettevaatust, väikeseid lapsi ilma järelevalveta tünni mitte lasta.