Kaatri rent Hiiumaal

Hülgevaatlus ja lõbusõit merel: Naudi elamuste rohket seiklust meie kaatriga!


Lõbusõit merel


Meie väike kaater ootab sind, et pakkuda sulle unustamatut elamust veepinnal. Lõbusõitu kaatriga teeme kuni 6-liikmelisele seltskonnale. Saate valida, kas soovite minna hommikusele hülgevaatlusele või nautida päikeseloojangut koos kihiseva pudeliveiniga.


Enne reisi veel Neptunile törtsu rummi


„Vana kombe kohaselt valatakse merele minnes alati Neptunile jahi ahtrist törts rummi ja kombekohaselt saavad päripäeva järjepanu väikese sümboolse lonksu ka kõik pardalviibijad. See tava pidi merele minejatele head õnne tooma ja lepitama vetevana, et see siis kõigisse meresõitjaisse hästi suhtuks ja neid hoiaks,“ selgitab kogenud purjetaja Kalev Vapper


Lähme hommikul hülgeid vaatlema ...


Hülged on uudishimulikud nunnupallid, kes on kõige aktiivsemad hommikul. Me teame ühte suurepärast kohta, kus hülged armastavad koguneda, ja viime teid sinna, et nad saaksid teid piiluda. See on hülgevaatlus teile ja inimeste vaatlus neile! Kas pole mitte hea diil?

Romantiline ikeseloojang merel

Kutsu oma kallim endaga kaasa meie kaatrile, kus teid ootab unustamatu seiklus päikeseloojangu maagilisel ajal. Tundke, kuidas päike sulab suudlusteks mere horisondil ja värvib taeva õrna roosakas-oranži varjundiga.